?

Log in

No account? Create an account

ДРУЗІ-БЛОГЕРИ - ГАЙДА ДО ХОББІТАУНА ПЕРШИМИ

Ми з кіноведунцями завбачливо придбали квитки на прем'єру в IMAX заздалегіть, і вже цієї суботи зможемо насолодитися світом Д. Р. Р. Толкієна та П. Джексона. Як тільки усе в головах усядеться (зазвичай, доби для цього вистачає) - поділимося рецензією на сторінці. А хто з колег не зміг (не встиг) за квиточками - "Кіноманія" дає можливість до завтра зареєструватися і потрапити на прем'єру безкоштовно. Від себе та від імені усіх кінодописувачів щиро дякую прокатнику за таку можливість.  

Originally posted by ua_kinomania at "ХОББІТ: НЕСПОДІВАНА ПОДОРОЖ" / THE HOBBIT - ПОКАЗ ДЛЯ БЛОГЕРІВ!
Запрошуємо блогерів на показ CУПЕР БЛОКБАСТЕРА від Пітера Джексона -
"ХОББІТ: НЕСПОДІВАНА ПОДОРОЖ" в якості IMAX 3D!

Показ відбудеться в п'ятницю, 14 грудня, о 16.00 у кінотеатрі "Планета кіно IMAX", кінозал IMAX (Московський проспект, 34в, РТЦ "Блокбастер").Кількість спеціально зарезервованих місць дуже! обмежено. Запит про реєстрацію залишайте в коментарях до посту (нікнейм або ім'я, номер телефону). Остання можливість подати заявку до 23:00, 13 грудня. До цього часу Ви отримаєте повідомлення про те, що потрапили до списку, або вибачення, якщо ні :)

Нагадуємо основні правила:

1. Записалися – приходьте, не можете прийти – попередьте.
2. Ці місця – безкоштовні, і відгуки про фільм (неважливо з яким градусом) в жж, соцмережах чи на форумах - справедлива плата за наші організаційні клопоти і хороший стимул продовжувати запрошувати блогерів на покази такого роду!)
3. Відгук має бути написаний протягом 5-ти днів від дати перегляду фільму. Не пізніше, це важливо!
4. Не лінуйтесь надсилати посилання на свої відгуки, де б вони не були опубліковані. Не соромтесь! ;)

Чекаємо на Вас!

Comments